Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

grafiksaati.orgSunnyvale CA US Telif Bildirimi

grafiksaati.orgüzerinden yayınlanan hiçbir video klip sanatçıların ya da ekibinin izni olmaksızın ya da açık itirazına rağmen yayında tutulmaz. Yayınlanan kliplerin tamamı sanatçıların resmi sitelerinden dağıtılan ve (veya) albüm tanıtımı amacıyla üretilmiş resmi video kliplerdir. Orjinal kliplerin yayınlanma şekli, albümün ücretsiz tanıtımı hüviyetindedir. Buna rağmen, herhangi bir videonun kaldırılması yönünde bir bildirim yapıldığı taktirde; söz konusu bildirimi, bağlı bulunduğumuz ülkenin yasalarına, aynı ülkenin meslek örgütleriyle yapılan anlaşmalara ve kendi etik değerlerimize göre inceleyip gereğini yaparız. Bununla beraber, sanatçı ya da sanatçının resmi temsilcisi tarafından, ilgili videoların kaldırılması yönünde bir mail gönderildiği taktirde o videoyu yayınlama hakkımızın olup olmadığına bakılmaksızın prensip olarak videoyu kaldırmayı taahhüt ederiz.
Ancak bildirimde bulunulmaksızın ya da yeterli süreyi tanımadan, Türk mahkemelerinden ve (veya) diğer ülke mahkemelerinden çıkartılabilecek herhangi bir karar neticesinde uğrayabileceğimiz her türlü zararın tanzimi ve (veya) diğer haklarımızın temini maksadıyla bağlı olduğumuz eyaletin yasaları ve evrensel hukuk kuralları çerçevesinde ancak bunlarla sınırlı olmaksızın bütün haklarımızı savunma hakkımızı saklı tutarız. Tercihimiz eğer bir problem oluşursa o problemi diyalog yoluyla çözmek olsa da bu yolun kapatılması halinde, CA meslek örgütleri, CA mahkemeleri, ilgili ülkenin mahkemeleri ve (veya) uluslar arası hukuk çerçevesinde haklarımızı savunacağımızı duyururuz. Saygılarımızla
GrafikSaati Online Kültür Sanat Dergisi Türkiye ekibi
kontak[at]grafiksaati.org

Türkiye irtibat
Tel: +905356230032

kontak@grafiksaati.org


----------
TechContact
701 First Ave.
Sunnyvale
CA
94089
US

 

----------

Genç sanatçılara duyuru: Müzisyenseniz ya da müzisyeni temsil ediyorsanız ve kliplerinizin içeriksiz video çöplüklerinde kaybolmasını istemiyorsanız bilgilerinizi videolarınızı ve (veya) görsellerinizi bize gönderin (sayfa şablonumuza göre) videolarınızı yayınlayalım. Hazır şablonlarımız size uygun değil mi? Korkmayın, eğer müziğinize inanırsak size ve tarzınıza göre yeni sayfalar tasarlarız. Sizden tek isteğimiz; gönderdiğiniz videoyu yayınlatma yetkisine sahip olmanız.
E elbette bir de şu şartımız var; Değişik isimler altında oluşturulan Tube Clicker'lerle "1 günde 500 000 kişi izledi" benzeri sanal reklamların evrensel müzik piyasasında, artık kimseyi etkilemediğini bilmeniz ve gerçek anlamda müziğinizin gücüne inanmanız. Kısaca iyi bir pampiş değil gerçek bir müzisyen olmalısınız. Lütfen bize yazmaktan çekinmeyin.

En derin saygılarımızla

grafiksaati.org

email adresi