Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye       

Moda  Ressamlar  Seramik  Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler 

 

Müzikalde oynarsam linç edilirim - Editörün kaleminden: Dünyadan magazin 1

Yazan: Belgin Invictus, Grafik Saati Belgin ile dünyadan magazin, Tiyatro yazılarım Diğer yazılarımdan, 21 Nisan 2014
İlk yayın:
MyBilet e-Dergi, Sayı: 3, Kırmızı  Gözlüklü Kız
- 2 Ağustos 2013

Belgin Elçioğlu

Yazan: Belgin Invictus

Blogum

Facebook sayfam

Google Plus sayfam

belgininvictus1968[at]gmail.com

Belgin ile dünyadan magazin - Belgin Elçioğlu

PSY gangnam styleÜnlü aktör Hugh Jackman, yaklaşık 20 yıldır canlandırdığı karakterin müzikal olarak sahneleneceğini öğrenince, “Wolverine müzikali sahneye konursa ben rol almam. Bunu yaparsam linç edilebilirim” dedi.
Grafik Saati Kültür Sanat ve Haber Dergisi
Avustralyalı oyuncu, Wolverine’in müzik ve dansla birleştirilmesinin başarılı olacağından kuşku duyduğunu söyledi. Hayranlarının gördükleri her yerde kendisine bu konu tepki verdiğini söyleyen Jackman, dans eden Wolverine fikrine karşı çıkıyor. Oysa 17 Ekim 2012’de Koreli müzisyen PSY ile gangnam dansı yaparken gayet keyifli görünüyor.

Ryan Gosling Star Wars VII’de

Starwars 7 2015Gelecek yıl çekimlerine başlanması ve 2015’te gösterime girmesi planlanan Star Wars: Bölüm VII’de Ryan Gosling’in de oynayacağı iddia ediliyor.
Belgin Elçioğlu ile dünyadan magazin
Lucasfilms, Luke Skywalker’ın oğlunu canlandırması için Gosling’in peşinde. Ayrıca, Zack Efron da bu filmde rol alacaklar listesinde. Oyuncunun hangi rolü alacağı kesinlik kazanmamış olsa da, isyankar Han Solo’nun oğlu rolü en kuvvetli tahmin.

Jennifer Aniston pişman

Jennifer AnistonJennifer Aniston, Glamour dergisine verdiği bir röportajda,
“Keşke geri dönüp genç Jennifer’a öğüt verme şansım olsaydı” dedi.
Hayata Dair Makale yazı yorum analiz deneme öykü
44 yaşındaki Aniston, “Bu şansım olsaydı, ona terapiye gitmesini, ruhunu temizlemesini ve gerçekten kim olduğu konusunda kendisini eğitmesini öğütlerdim” dedi.

“Eşim hamile, çalışamam”

Alec BaldwinAlec Baldwin, Marvel yapımı bir süper kahraman filmindeki kötü adam karakteri canlandırması için gelen teklifi reddetti.
Anne baba çocuk
Hangi film ve hangi karakter için teklif yapıldığı açıklanmadı ama Howard Stern Show’a katılan 55 yaşındaki Baldwin, teklifi reddetmesine gerekçe olarak 29 yaşındaki eşinin hamileliğini gösterdi.

Hem sinema hem tatil

Özcan Alper, “Gitmek – Benim Marlon ve Brandom” ve “Sesime Gel” filmlerinin yönetmen ve yapımcısı Hüseyin KarabeyDeneyimli ya da amatör sinemacıları alanında uzman isimlerle buluşturan Akademİda, Ağustos atölyelerine devam ediyor. “Sonbahar” ve “Gelecek Uzun Sürer” filmlerinin yönetmeni Özcan Alper, “Gitmek – Benim Marlon ve Brandom” ve “Sesime Gel” filmlerinin yönetmen ve yapımcısı Hüseyin Karabey ve Altyazı sinema dergisinden Nadir Öperli ve Övgü Gökçe’den öğrenecek çok şey var. Üstelik sinema derslerinin yanı sıra Kozlu Köyü’nün eşsiz doğasında tatil yapma imkânı var.
Dünyadan magazin 1: Hugh Jackman  PSY gangnam style Star Wars VII Jennifer Aniston Alec Baldwin  Akademİda
Telefon: 0533 434 45 32

Yazan: Belgin Invictus
Blogum
Facebook sayfam
Google Plus sayfam
belgininvictus1968[at]gmail.com

The days of Star Wars 7

According to the rumours, Ryan Gosling is going to play in the movie Star Wars: Episode VII, planned to be released in 2015.
Grafik Saati Kültür Sanat ve Haber Dergisi
Lucasfilms is trying to talk to Gosling to star as Luke Skywalker's son. Moreover Zack Efron is said to join the cast. It is not known which role he’s going to play, but it is thought that he will be the son of the rebellious Han Solo.

The days of Star Wars 7


Hayata Dair Kültür Sanat Dergisi

DMCA.com

  Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.org@gmail.com  |  gizlilik politikası