Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 

Çocuklarla daha iyi iletişim kurmak için astroloğa gitmek Banu Conker yazdı

Banu CONKER, GrafikSaati annelik yazıları, Banu Conker Hayata Dair yazıları.26 Ekim 2014

Banu Conker Hayata Dair kadınlar kulübü

Yazan: Banu Conker
Hayata Dair yazılarım

Sevgili okurlar, uzunca bir süre yazamadım, umarım özlenmişimdir. Kaldığım yerden annelik yazılarıma tekrar hız vererek devam etmek niyetindeyim. Bu yazının konusu astrologlar.

Astroloji bir ilim değildir diyen var, sadece günlük burçları okumayı astrolojiyle ilgilenmek sanan var, astrolojiye fal gözüyle bakanlar var. Ben çocukluğumdan beri astroloji ile ilgilenirim. Bir dönem ruhsal astroloji eğitimine de gittim, maalesef devam edemedim. Çok meşakkatli ve çok kafa isteyen bir iş astroloji. Dairesel çarkın içindeki on iki ev (yaşam alanı), on iki burç ve gezegenleri yerleştirip (bu bir bilgisayar programıyla yapılıyor), aralarındaki açıları hesaplayıp yorum yapmak gerçekten iyi bir algı, deneyim ve bilgi gerektiriyor. Ben de kendim yapmayı bıraktıktan sonra yılda bir kere astrologa danışmayı tercih ediyorum.
Anne baba çocuk ve annelik yazıları
Geçen yaş günümde de bir astrologa gittim, çok memnun kaldım. Ona kızımın ergenliği ile ilgili sorular da yönelttim ve aramızdaki ilişkiyi de sordum. Sonra bir arkadaşıma tavsiye ettim. Arkadaşım da kendisiyle ilgili yorumları aldıktan sonra çocuğuyla ilgili sorular sormuş. Çocuğunun çok keyif insanı olduğunu, bu hayatında artık hayatın zevkini yaşamaya geldiğini ve zorlanmayı tercih etmediğini öğrenmiş. Arkadaşım da aksine kontrolcü ve her anne gibi çocuğu için en iyisini istediği için çocuğunu okul hayatı içinde zorlarmış. Bunu öğrenmeden hemen önce çocuğunun okulunu değiştirmişlerdi, çocuğu mutluydu ve astrolog sayesinde bu değişimin çocuğunun yararına olduğunun teyidini alıp daha bir rahatladı. Çocuğunu zorlamayı bıraktı. Şimdi iletişimleri daha iyi.
Anne baba çocuk ve annelik yazıları
Biz ne yaparsak yapalım, çocuğumuzun potansiyellerini çok iyi bilemeyebiliriz. Çocuk bile kendini tanıyamıyor olabilir. Zorlandığımız zamanlarda, okul ve ergenlik dönemi için bir astrologa danışmanın çok yararlı bir çözüm olduğu kanaatindeyim.
Sizinle paylaşmak istedim. Gezegenlerin olumlu enerjileri üzerinizde olsun.

 
Hayata Dair yazı araştırma ve makaler

Yorum Ekle - Yorum oku

İsim soyisminiz:
Mail adresiniz:
Yorumunuz

Yorumunuz 48 saat içinde yorum yaptığınız sayfada yayına verilecektir. Yorumunuz yayınlandığında bunu size mail ile bildireceğiz. Adınızı ve yorumunuzu yazarken Türkçe karakter kullanmamanızı rica ederiz. Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz Hayata Dair

Yorumlarınız - Yorum ekle

Bu yazıya henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz ekleyin

Banu Conker
Banu Conker'in tüm Grafik Saati yazıları

Banu Conker'in kişisel gelişim yazıları

Banu Conker Hayata Dair annelik yazıları
Banu Conker'in diğer Hayata Dair yazıları

Diğer annelik yazıları

 

 
 
Copyright: Her hakkı saklıdır  | kontak[at]grafiksaati.org  |  gizlilik politikası